DVERE PRI KTORÝCH SA VÁM ZASTAVÍ DYCH

Pre tých najnáročnejších.

__________

Úžasné inovácie, úžasné formy. Radi Vám predstavíme najobdivovanejšie a technologicky najdokonalejšie vchodové dvere na trhu.

Vchodové dvere Pirnar vám povedia, kto ste, ako myslíte, a to čo je pre Vás dôležité. Sú vyrobené podľa Vášho priania a požiadaviek. Vchodové dvere Pirnar Vás ohromia a všetci ich budú obdivovať.

Prvý dojem výnimočných rozmerov

Vstupné dvere Pirnar zaručujú, že budova vzbudzuje excelentný prvý dojem. Vo vašich rukách môžu byť pretvorené na pôsobivé vstupné portály výnimočných rozmerov.  Dvere je možné prispôsobiť požiadavkám a vyrobiť ich mimoriadne rozmerné. Jedno krídlo dverí môže byť vysoké až 3000 mm a široké až 1300 m, najväčším možným kombinovaným rozmerom je 2800 mm x 3500 mm.

Najprestížnejšie ocenenia

Vstupné dvere Pirnar sa nielenže osvedčili v najnáročnejších podmienkach svetových trhov, navyše pravidelne získavajú najprestížnejšie ocenenia, ako napríklad cenu roka 2017 German Design Award.

Zaujala Vás naša ponuka?

+421 911 911 500

Oslnivé globálne inovácie

Žiaden spomedzi európskych výrobcov sa nemôže pochváliť toľkými oceneniami vstupných dverí, ako Pirnar. Hlavnou tohtoročnou globálnou inováciou sú najviac personalizované vstupné dvere na svete: vôbec prvé dvere, ktoré disponujú automaticky vysúvacou a zasúvacou kľučkou, ktorá reaguje iba na majiteľa. Poinformujte sa o tomto i o ďalších technologických úspechoch spoločnosti Pirnar.