EVOLUTION: Nová generácia hliníkových vchodových dverí je tu!

DVERNÁ VÝPLŇ EVOLUTION VÁM ŠETRÍ PENIAZE

Evolution má nízku váhu a skvelé tepelno-izolačné vlastnoti. Súčiniteľ prestupu tepla U dosahuje hodnotu 0,73 W/(m²K) pri 36mm hrubej výplni a pri 48mm hodnota U je dokonca iba 0,44 W/(m²K), čiže hovoríme o naozaj dokonalom riešení pre nízkoenergetické a pasívne domy, ktoré vám z dlhodobého hľadiska ušetrí nemalé peniaze na kúrení. Výplň predávame aj s kvalitným hliníkovým rámom MB-70HI, ktorý v kombinácii s Evolution tvorí presne to, čo by mal každý od vchodových dverí v 21.storočí očakávať – nekompromisnú kvalitu a maximálnu funkčnosť.

EFEKTÍVNA A JEDNODUCHÁ ŠTRUKTÚRA

Výplň Evolution má úžasne jednoduchú a efektívnu štruktúru. Skladá sa totižto iba z jedného kusu bezpečnostného kaleného skla z exteriéru, jedného kusu hliníka z interiéru a medzi nimi je PUR pena a XPS polystyrén. Sklo pôsobí jemne a krehko, no v skutočnosti je to rovnaký typ skla, aký sa používa pri stavaní sklenených mrakodrapov alebo v leteckom priemysle, takže sa netreba ničoho obávať.

SKLO JE BUDÚCNOSŤ

Sklo nie len dobre vyzerá, ale má aj skvelé vlastnosti. Používame vždy iba tvrdené bezpečnostné sklo, ktoré sa vyrába tepelnou úpravou – kalením. Tento proces zmení vnútorné napätie a sklo vďaka tomu získa nové vlastnosti, ako odolnosť proti nárazom, zvýšenú ohybovú pevnosť a tepelnú odolnosť. Kalené sklo je niekoľkonásobne pevnejšie než bežné sklo rovnakej hrúbky a práve vďaka týmto vlastnostiam sa toto sklo klasifikuje ako bezpečnostné. V autách a lietadlách sa takéto sklo používa už desaťročia. Nenechajte sa oklamať krehkým vzhľadom. Bezpečnosť je na prvom mieste.

100% SLOVENSKÁ VÝROBA

Evolution vieme vyrobiť až do rozmeru 1000x2500mm s hrúbkou výplne od 36mm do 72mm. Zvoliť si môžete vlastnú interiérovú farbu hliníka (RAL, prémiové farby), ako aj exteriérovú farbu skla (RAL, perleť, trblietky), vrátane pásikov a orámovaní (RAL, zrkadlová, strieborná). Pri presklených výplniach ponúkame na výber až 35 rôznych druhov presklení. Všetky výplne vyrábame na mieru a konfigurácia je len otázka vašej fantázie. Evolution sú 100% vyrobené na Slovensku zo slovenských materiálov.

TOP KVALITA ZA ROZUMNÚ CENU

Zaujali vás? Vyberte si model, napíšte nám rozmery a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku vrátane kvalitného hliníkového rámu MB-70HI. Dvere budete mať hotové do 5 týždňov, dopravíme ich ku vám domov ZADARMO a naši certifikovaní montážnici vám ich osadia a nastavia podľa predstáv.

Zaujala Vás naša ponuka?

+421 911 911 500