SCHÜCO ASS 70.HI

Ak kladiete dôraz na vysoký dopad svetla a pôsobivú optiku: tento systém je mimoriadne vhodný pre veľké šírky otvárania s veľkoplošnými sklenými konštrukciami.

Energia

Práve pri veľkoplošných konštrukciách je tepelná izolácia mimoriadne dôležitá. Dobré, že Vám Schüco so zodpovedajúcim zasklením ponúka Ud-hodnotu pod1,5 W/m2K Tak je úspora  energie jednoduchá a investícia sa oplatí.

Bezpečnosť

Vysoká ochrana pred nárazovým dažďom a bezpečnosť po triedu WK2 pri krídlach s hmotnosťou do 300 kg, ako aj oceľové koľajničky s dlhou životnosťou Vám garantujú dobrý pocit bezpečnosti medzi vlastnými štyrmi stenami.

Komfort

Plochý rámový profil je zasadený dookola ako rám a nízky prah zabezpečuje vysoký komfort. Ľahký a tichý chod posuvných elementov garantuje jednoduchú obsluhu od prvého dňa.

Dizajn

Dosiahnite maximálnu transparentnosť pomocou krídel so šírkou a výškou do troch metrov. Profitujte okrem toho z nového variantu krídla so Softline-kontúrou, ktorá vyžaruje jemnú elegantnú optiku. Aj vhodnú  protihmyzovú ochranu dostanete ako posuvný element. Ten je nenápadne začlenený do celkového obrazu. Veľké krídlové pohľadové  šírky, subtílne profilové pohľadové šírky od 180 mm a malý podiel rámu a vysoký podiel tabúľ vytvárajú harmonickú rámcovú architektúru, ktorá presvedčí aj Vás. Vďaka inovatívnej konštrukcii sa účinne zabráni deformácii rámu pri vysokých tepelných rozdieloch.

Zaujala Vás naša ponuka?

+421 911 911 500

ass_70_hi_2_schnitt